top of page

Akupunktura wspiera InVitro

Potwierdzona jest skuteczność akupunktury przy wspieraniu zabiegu transferu zarodka. Akupunktura wspiera również leczenie płodności na każdym jej etapie. Począwszy od przygotowania kobiety i mężczyzny do zostania rodzicami jak również przez cały proces InVitro.Zabiegi akupunktury wykonane w dzień transferu zarodka zwiększają wskaźnik ciąż, co zostało potwierdzone przez badania naukowe. Jedno z nich dostępne jest pod następującym odnośnikiem: www.waniek.pl/akupunktura/akupunktura-w-dzien-transferu/.

Akupunktura pomoga również w przygotowaniu kobiety do ciąży przez m.in. regulację cyklu, poziomu hormonów. Więcej informacji pod następującym odnośnikiem: www.waniek.pl/akupunktura/plodnosc-kobieca/.


Płodność męska jest również obszarem, gdzie akupunktura jest skuteczna. Poprawia m.in. ruchliwość nasienia, którą można zwiększyć bezpośrednio przed inseminacją czy przy zabiegu InVitro. Jakość nasienia jest bardzo ważna przy zagnieżdżaniu się zarodka w macicy. Więcej informacji na temat jaki wpływ na płodność i seksualność mężczyzn można się dowiedzieć tutaj: www.waniek.pl/akupunktura/plodnosc-meska/.

Comments


bottom of page